O nás

Zemětřesení na Haiti v roce 2010 odstartovalo humanitární krizi, ze které se země vzpamatovává dodnes. Ukázalo se, že zkoordinovat záchranné složky při takto rozsáhlé katastrofě je extrémně obtížné. V stejné době začala trojice našich zakladatelů pracovat na systému, který by tenhle problém pomohl vyřešit. Systému, který by pomáhal zachraňovat životy pomocí moderních technologií. Ještě v tomto roce byl již fungující systém otestován záchranáři v terénu zničeného Haiti a opravdu jim podstatně pomohl.

Od té doby kráčíme mílovými kroky dál. Zaměřili jsme se také na oblast integrovaných záchranných systémů a stali se národními dodavateli pro hasiče, záchrannou službu či policii v několika státech. Naše tablety zkracují dojezdový čas hasičů, koordinují jednotky záchranářů mezi sebou a pomáhají v orientaci pilotům vrtulníků.

Mezinárodní neziskové organizace zajišťující pomoc při krizích a humanitárních katastrofách po celém světě využívají GINU jako prostředek k ochraně svých pracovníku a řízení svých misí. Díky unikátní možnosti integrace široce používáných radiostanic do našeho systému, jsou nyní lépe chráněny desítky tisíc pracovníků, pomáhajících na těch nejnebezpečnějších místech světa. Na místech kde je pomoc potřeba nejvíce.


Sen, který měla GINA na začátku se nám daří naplňovat stále. GINA opravdu zachraňuje pomocí technologií… a tady to zatím nekončí.

Contact us

GINA tým

Zbyněk Poulíček - Zakladatel & Výkonný ředitel

Zbyněk Poulíček
Zakladatel & Výkonný ředitel

Boris Procházka - Zakladatel & Jednatel

Boris Procházka
Zakladatel & Jednatel

Václav Pižl - Obchodní ředitel

Václav Pižl
Obchodní ředitel

Tomáš Joska - vedoucí oddělení Deploymentu

Tomáš Joska
vedoucí oddělení Deploymentu

Matěj Rašovský - Marketigový ředitel

Matěj Rašovský
Marketigový ředitel

Ladislav Bačík - Technický ředitel

Ladislav Bačík
Technický ředitel

Markéta Prazeres - Human Resources

Markéta Prazeres
Human Resources

Jiří Janíček - Obchodní zástupce

Jiří Janíček
Obchodní zástupce

Chcete se s námi potkat osobně?

Kontaktujte nás

Usaďte se a sledujte

Introducing Gina

GINA je používána po celém světě

GINA je používána po celém světě

Chcete být také na této mapě?

Kontaktujte nás